Dziennik z trasy

Rady dla początkujących

Ukraina : Relacje z podrózy

Z pierwszej wizyty na Ukrainie, z czasów jeszcze ZSRR, nic nie załączyłem. Drugi raz przyjechałem po wielu latach, do Odessy. Wtedy jeszcze nie było wojny… Załączam kilka zdjęć (w zakładce, lub kliknij).  Chciałbym tutaj wrócić.

Spis treści

Ukraina, Odessa, galeria zdjęć

Dodano: 08-06-2013

Do tego kraju przywędrowałem powtórnie po kilkudziesieciu latach. Za pierwszym razem Ukraina była częścią Związku Radzieckiego (ZSRR). Obecnie jestem w nim, w czasie długiej podróży po  Europie, podczas której zwiedzam małe kraje, czy też terytoria zależne, naszego kontynentu. Przyjeżdżam do tego ukraińskiego nadmorskiego kurortu, marszrutką (mikrobus) , z Tyraspolu, stolicy Nadniestrza. Zrobiłem w nim krótki jednodniowy przystanek, w drodze powrotnej … do domu. Załączam tylko kilka zdjęć, gdyż jest to popularne miejsce wyjazdowe naszych rodaków. W hotelu i na ulicy często słyszę nasz język ojczysty.

Odessa

www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl www.wedrowkizpawlem.pl