Panama, galeria zdjęć

Kraj, który zwiedziłem podczas objazdu Ameryki Środkowej. Przemieszczałem się tylko po lądzie  w małej grupie,  przy udziale miejscowych tur operatorów w styczniu i lutym 2009 roku.
Trasa wiodła od Panamy do Cancun w Meksyku poprzez: Kostarykę, Nikaraguę, Honduras, Salvador, Gwatemalę, Belize. Wypadło od dwóch do kilku dni w każdym kraju. Ciekawa  intensywna trasa. Poniżej zamieszczam galerię ze zdjęciami. Zapraszam także do sklepu,  gdzie oferuję film z trasy.

Panama

wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy, podróżnicy, globtroterzy,polscy podróżnicy, podróżnik,Paweł Krzyk,wyprawa, wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy, podróżnicy, globtroterzy,polscy podróżnicy, podróżnik,Paweł Krzyk,wyprawa, wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy, wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy, wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy, wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy, wyprawa, wędrówki z Pawłem,trampingi, podroz,Kanał Panamski,panamaksy,