Polinezja Francuska, Archipelag Raivavae, galeria zdjeć

RAIVAVAE – główna wyspa Archipelagu AUSTRAL (lub TUBUAI) – jedenj z 5-u należących do Polinezji Francuskiej. Zwiedzona  podczas podróży „ PACYFIK 2011”.
Jeden z pacyficznych rajów na ziemi, cicho spokojnie, wszyscy się znają. Miejsce jeszcze nie „rozdeptane”, bez hoteli na wodzie,  itd. Żeby przywitać  turystów z wycieczkowca skrzyknęli się z całej wyspy.
Jak wędrowałem pieszo kilkanaście km nie było samochodu, który by się nie zatrzymał i oferował podwiezienie. Kto to słyszał iść pieszo!!!
Poniżej zamieszczam galerię zdjęć wykoananej podczas tej wędrówki. Oferuję również film z tej podróży. Zobacz skrót filmu TUTAJ (kliknij)

Raivavae- Polinezja Francuska

Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, Archipelag Austral,Archipelag Tubuai, raj na ziemi, rajska wyspa, super plaże, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk, polinezyjska nastrojowa muzyka,girlandy kwiatów na szyi,środek Pacyfiku,ocean spokojny, podróż na koniec świata, dookoła globu,podróż marzeń,podróżnik,Paweł Krzyk,