Katar, galeria zdjęć

Jeden z krajów Zatoki Perskiej (Morza Arabskiego), który zobaczyłem podczas 15 dniowego objazdu na przełomie listopada i grudnia 2008roku.
Oprócz Kataru były to: Zjednoczone Emiraty  Arabskie, Oman, Kuwejt, Bahrajn i Arabia Saudyjska. Szybki objazd przy udziale miejscowych biur podróży.  W Katarze odwiedziłem stolicę kraju Doha z ładnym starym miastem.
Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z tamtejszego regionu.

Katar

kraj arabski,Doha,sklep z sokolami,supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik, supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik,podróż samotna, supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik,podróż samotna, kraj arabski,Doha,sklep z sokolami,supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik, kraj arabski,Doha,sklep z sokolami,supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik, kraj arabski,Doha,sklep z sokolami,supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik, kraj arabski,Doha,sklep z sokolami,supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik, kraj arabski,Doha,sklep z sokolami,supermarket z kanałami weneckimi i gondolami,polski podróżnik,